Referencje

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych

Pan Grzegorz Turniak jest znany w  Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych jako człowiek niezwykle ekspresyjny i angażujący się w każdą sprawę, z którą się do niego zwracaliśmy. Wielokrotnie zapraszany do wystąpień na naszych konferencjach o tematyce związanej z zarządzaniem ludźmi swą osobą  wnosił na salę obrad nie tylko atrakcyjne merytorycznie i nowoczesne treści, ale też forma jego przekazu zawsze bardzo przyciągała uwagę słuchaczy i prowokowała do dyskusji.
Wiemy już na pewno, że z Panem Grzegorzem nie będzie nudno, a w sytuacji “podbramkowej” pomoże wybrnąć z opresji.Jego wielokrotnie podkreślane przekonanie, że każdy człowiek powinien rozwijać swoje naturalne talenty, znajduje potwierdzenie w jego ścieżce zawodowej. Z pewnością Pan Grzegorz to człowiek, który wie co i jak mówić.

 

Barbara Sajkiewicz
Instytut Pracy i Spraw Socjalnych
Sekretarz naukowy cyklu konferencji o tematyce HR

Stowarzyszenie E-learningu

Byłam na kilkunastu różnych wykładach Grzegorza Turniaka. Problemowe podejście do zagadnienia zawsze przykuwało uwagę uczestników i wywoływało dyskusję. Jego wystąpienie na forum Stowarzyszenia E-learningu również wypadło rewelacyjnie i członkowie Stowarzyszenia zachęcają nas do ponownego zaproszenia go.Prywatnie zastanawiam się jako on to robi, że się nie powtarza 🙂 .

Anna Soin
Vice Prezes Stowarzyszenia E-learningu

PGF Urtica Sp. z o.o.

Grzegorz jest pasjonatem tego co robi, wkłada w to serce i duszę. Podobały nam się jego wystąpienia , ponieważ są szczere i bezpośrednie. Dzielił się z nami swoimi doświadczeniami “nie owijając niczego w bawełnę”. Jego kreatywność i optymizm uskrzydlały nas jako słuchaczy.

Zarząd PGF Urtica Sp. z o.o.

Institute for International Research

Chętnie zapraszamy Grzegorza Turniaka do wygłoszenia prelekcji podczas konferencji czy prowadzenia seminariów organizowanych przez Institute for International Research. Trudno znaleźć równie dynamicznego prelegenta który swoją wiedzę przekazuje w tak interesujący, profesjonalny i żywy sposób tym bardziej, że nasze audytorium jest niezwykle wymagające. To przede wszystkim doświadczeni menedżerowie najwyższego szczebla którzy bardzo krytycznie podchodzą do wiedzy im proponowanej, a wystąpienia Grzegorza zawsze oceniają bardzo dobrze.

Katarzyna Łasak
Dyrektor Generalny
Institute for International Research Sp. z o. o.

Pfleiderer Grajewo S.A.

Pan Grzegorz Turniak zechciał podzielić się swoją obszerną wiedzą na temat “Czterech filarów profesjonalnej kariery” z grupą pięćdziesięciu menedżerów Grupy Pfleiderer Grajewo S.A.. Podczas jego wystąpienia wyraźnie wyczuwalne było profesjonalne i zindywidualizowane podejście do odbiorców, przejawiające się dostosowaniem zakresu przekazu do specyfiki dziłalności naszej organizacji oraz jej dotychczasowego i planowanego rozwoju.Wysoki poziom merytoryczny prelekcji wzmocniony był jej wspaniałą formułą: niezwykle ekspresyjny i sugestywny sposób wyrażania myśli, ilustrowanie toku prezentacji przykładami, jak też rzeczywistymi zdarzeniami z bogatego skarbca osobistych doświadczeń prelegenta – wszystko to w połączeniu z ogromną dozą humoru i pozytywnej energii, emanujących z osoby Pana Turniaka powodowało, iż słuchający stawali się aktywnymi uczestnikami spotkania, czerpiąc z niego wiedzę i inspirację niezbędną do świadomego kreowania własnej kariery.

Przemysław Walczak
Dyrektor ds. Personalnych
Pfleiderer Grajewo S.A.
Pfleiderer Prospan S.A.

Polish Open University

Grzegorz Turniak – profesjonalista, praktyk biznesu, doskonały mówca i pasjonat, posiadający zdolności inspirowania, motywowania, odkrywania w innych potencjału i możliwości do świadomego rozwoju zawodowego i osobistego, wykorzystywania nadarzajacych się szans i czerpania prawdziwej radości z życia w różnych jego wymiarach.Na zaproszenie Klubu MBA działającego przy Polish Open University w Krakowie (www.pou.pl) poprowadził serię wykładów: “4 filary profesjonalnej kariery”,  “Sekrety networkingu dla profesjonalistów”, “Zarządzanie Karierą”, inspirował przedsiębiorców firm rodzinnych do innego spojrzenia na siebie, jako zarządzajacych oraz na swoją dotychczasową działalność podczas konferencji “Biznes rodzinny w Polsce – praktyka zarządzania”.Skuteczna komunikacja to sztuka. Grzegorz Turniak tę sztukę opanował do perfekcji.

Ewa Radomska
Kierownik Zakładu Ekonomii – Instytut Ekonomii i Zarządzania
Polish Open University
www.pou.pl

FPA Group sp. z o.o.

Z Grzegorzem Turniakiem współpracowaliśmy wielokrotnie przy okazji konferencji organizowanych przez FPA Group. Jego prelekcje to show, które potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednych słuchaczy, zaś On sam jest mówcą doskonałym – utalentowanym i charyzmatycznym. Ma w sobie to “coś”, co sprawia, że nawet po wielogodzinnych wykładach, jego prelekcji słucha się z uwagą, na nie się czeka, i w efekcie tylko je zapamiętuje. Grzegorz Turniak to marka, to synonim udanej konferencji.

Radosław Osmólski
Prezes Zarządu
FPA Group sp. z o.o.

LST

Ciekawy wykład nie powinien kończyć się wraz z końcem prezentacji. Dobra prezentacja jest pretekstem do rozmów jeszcze długo po konferencji, pretekstem do zastanowienia się nad problemem. Grzegorz jest w stanie fenomenalnie przekazać swoje doświadczenie w branży skupiając uwagę nawet najmniej aktywnych uczestników konferencji. Myślę, że nie jest tajemnicą jeśli powiem, że na Kongresie HR w Sopocie – konferencji od ośmiu lat organizowanej przez LST skierowanej  do dyrektorów HR i IT – Grzegorz otrzymuje najlepsze noty od uczestników.

 Karol Doerffer,

LST

CEMBA

W roku 2006 miałam przyjemność uczestniczyć w odczycie prowadzonym przez Panów Romana Wendt i Grzegorza Turniaka. Odczyt dotyczył dziedziny oczywistej, niezmiernie istotnej, ale jednocześnie zaniedbywanej przez nas w życiu codziennym – dziedziny “networkingu”. Prelegenci przedstawili zagadnienia “networkingu” w ciekawej i łatwej w odbiorze formie. Ich entuzjazm zarażał zarówno do pogłębienia wiedzy jak i do natychmiastowego zastosowania podstawowych zasad w działaniu związanym z relacjami międzyludzkimi i tworzeniem grona znajomych. Wykład ten był  dla mnie inspiracją do sięgnięcia po literaturę fachową z dziedziny „networkingu”, co bardziej istotne był dla mnie inspiracją do podjęcia działań w środowiskach, w których mam przyjemność funkcjonować. W krótkim czasie „zalecenia” Panów Grzegorza Turniaka oraz Romana Wendta przyniosły rezultaty odczuwalne nie tylko dla mnie ale również dla członków Stowarzyszenia Absolwentów Canadian Executive MBA, grona partnerów biznesowych działających z moją firmą jak również starych znajomych. Aktywizacja kontaktów poza przyjemnością obcowania z ciekawymi ludźmi przyniosła wiele pozytywnych skutków na płaszczyźnie biznesowej.Dziedzina networkingu jest niezwykle aktualna i ważka w dzisiejszych czasach zarówno w kwestiach kontaktów na płaszczyźnie zawodowej jak i relacji prywatnych.Polecam uczestnictwo w odczycie na temat networkingu prowadzonym przez Panów Romana Wendt oraz Grzegorza Turniaka, jako znakomity środek do poszerzenia wiedzy, poznania ciekawych metod prezentacji oraz zaczerpnięcia energii i motywacji do działania z niezmierzonej studni entuzjazmu, jaką jest Pan Grzegorz Turniak.

Joanna Lipińska
Wice Prezes Zarządu Ingenium Polska Sp. z o.o.
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów CEMBA

VELUX

“W czerwcu 2007 miałam okazję wziąć udział w spotkaniu prowadzonym przez p. Grzegorza Turniaka skierowanym do pracowników f-my VELUX Polska sp z o.o. , pod znamienitym tytułem “Życie pełne…sukcesów”. Wykład odniósł niewątpliwy sukces, poprzez osobę prowadzącą, która szybko potrafi zjednać sobie wymagającą publiczność. P.Grzegorz świetnie nawiązuje kontakt ze słuchaczami, temat przedstawia w sposób sugestywny i ciekawy, poparty adekwatnymi przykładami zaczerpniętymi z własnego doświadczenia. Pragnę podziękować za trafne ujęcie tematu i jego dopasowanie do sytuacji w jakiej obecnie znajduje się n/firma. Dziękuję za inspirację, entuzjazm oraz optymizm jaki przekazuje Pan uczestnikom. Życzę Panu kolejnych sukcesów, a sobie i moim współpracownikom możliwości ponownego spotkania z Panem.”

Bożena Tkaczuk
VELUX Polska sp. z o.o.

Krakowska Szkoła Biznesu

W imieniu własnym oraz całej grupy zajmującej się organizacją IV Kongresu MBA, pragniemy złożyć Panu serdeczne podziękowania za udział w tym wydarzeniu oraz wygłoszenie niezwykle ciekawego wykładu “Siła sieci – czyli Twoja kariera w rękach życzliwych Ci ludzi”. …

Dr Piotr Buła
Dyrektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Krakowskiej Szkoły Biznesu

Konferencje i Kongresy w Polsce

Już cztery razy realizowaliśmy prestiżowe konferencje wspólnie z Grzegorzem Turniakiem. Wiem więc, że gwarantuje nie tylko znakomity, ekspresyjny, wykład ale także to coś co dodaje “tabasco” spotkaniom biznesowym. Przed konferencją Grzegorz z członkami BNI realizuje fantastyczną sesję networkingową – spontanicznie nawiązywanie kontaktów między ludźmi. Potwierdziło się to znów podczas naszej X Europejskiej Akademii Organizatorów i Planistów Konferencji i Kongresów w Warszawie w sierpniu 2008 r. Więc gdy myślę: “Networking” to mówię: “Turniak”!

Sławomir J. Wróblewski
Sekretarz generalny Stowarzyszenia “Konferencje i Kongresy w Polsce”
Prezes Biura Konferencji i Doradztwa Turystyki Biznesowej “Meetings Management”

ROC Polska

Wykład, który Grzegorz poprowadził  dla nas podczas wewnętrznego szkolenia z budowania zespołu był zwieńczeniem całego przedsięwzięcia. 2 godziny wypowiedzi Grzegorza na temat 7 nawyków skutecznego działania ukoronowały 2 dni pracowitych warsztatów i myślę, że dały wszystkim wiele do myślenia. Wierzę, że to pewnego rodzaju wskazówka, jak działać, jak pracować, jak współpracować i inspiracja dla całej ekipy. To nie pierwsze moje spotkanie z Grzegorzem, jego wypowiedzi pełne charyzmy, pasji i energii zawsze inspirują i pozostawiają pozytywne nastawienie do życia i do biznesu. Dziękuję w imieniu swoim i naszego zespołu.

Katarzyna Pisańska
ROC Polska

Program WEMBA SGH

Przygotowując się do zajęć na temat zarządzania zasobami ludzkimi w ramach programu WEMBA w SGH, postanowiłem zaprosić do współpracy osoby z doświadczeniem praktycznym, umiejętnościami dydaktycznymi i co najważniejsze charyzmą. Ponieważ Grzegorza Turniaka poznałem już dość dawno i od tego czasu widziałem go kilka razy „w akcji”, decyzja była prosta i jak się można było spodziewać słuszna. Grzegorz zrobił prezentację na temat networkingu. Była bardzo interesująca, praktyczna, dynamiczna, inspirująca i na dodatek skończyła się w ustalonym przez nas wcześniej czasie. Dość szybko rozpoczęła się też dyskusja ze studentami, która trwała jeszcze w czasie przerwy, po zakończeniu prezentacji. Grzegorzu, dziękuję za wzbogacenie i uatrakcyjnienie moich zajęć.

 prof. dr hab. Jacek Miroński
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie